| vlad77 a întrebat:

Am folosit laptop-ul pana cand a ajuns la 7% baterie. Am inchis laptop-ul iar dupa vreo 10 secunde dupa ce l-am inchis l-am bagat la incarcat. Nu se mai aprinde,cand apas sa se aprinda, beculetul de langa mufa la care il incarc se aprind,se stinge de cateva ori si tot nu se aprinde. Nu stiu ce sa ii fac, dau funda celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| cosmin13612 a răspuns:

Scoate-i bateria si lasa-l cateva secunde apoi pune-o inapoi si incearca poate se deschide

| cosmin13612 a răspuns:

Scoate-i bateria si pune-o inapoi dupa cateva sec.