| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Salut.Mi s-a dereglat lumina de la calculator.Este o culoare inspre portocaliu. Vreau si eu setarile de lumina perfecte.
Monitor Asus VW193D-B daca va ajuta.

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Poate ai activat mod-ul de Eye Rest, Night Mode sau filtrul de lumina albastra.

| flixbuster a răspuns:

Daca ai Windows 10, este posibil sa fie activat (automat) Night Mode. Daca nu, verifica partea de conectica, sa nu fie iesit cablul din monitor sau calculator (nu de tot, doar cat sa nu faca contact corect). Daca tot nu, da un reset la setarile monitorului.