| SpawNury a întrebat:

Salut, am un monitor "Asus VW193D" de 19 inch, este unul foarte bun dar am niste probleme cu el, la unele rezolutii [ex: 640x480, 1280x720 etc] am "Scaling". Adica imaginea este "intrat" intr-o parte, si cealalta parte ramane fara imagini cu dungi negre. As putea sa rezolv aceasta problema? Apropo, am placa video nVidia, deci nu am optiunea de la ATI cu "Fix scale".

2 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Nu are monitorul "boton" sau optiune in meniu sa se aranjeze imaginea automat?

| SpawNury explică (pentru victorandrei):

In meniu nu are nici o optiune.