| Marius_4665 a întrebat:

Vreau sa revopsesc un bmx! Am o idee vaga despre cum trebuie facut dar as vrea sa iasabine! Ma puteti ajuta cu niste sfaturi despre sablare, vopsire si asa mai departe? (Voi aplica o culoare lucioasa, portocaliu...)

3 răspunsuri:
| CreaţaWsz a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php Asa ceva? Mai bine fa-o in service decat sa o strici.

| Marius_4665 explică (pentru CreaţaWsz):

Am vazut biciclete revopsite in garaj care aratau mult mai bine decat cele din magazin... Vreau sa ii fac un model, iar asta nu o poate realiza nici un service pentru ca ei folosesc vopsea elecromagnetica...

| AleexTPU a răspuns:

Vopseste-o cu spray, e foarte bun. Si eu mi-am vopsit bicicleta asa! Pui folie pe roti si pe alte chestii ca sa nu sara vopsea pe ele!