| MistikkGirl a întrebat:

mobilele nokia jk730 sunt bune, eu am cautat pe google si n-am gasit nimic, citeva informatii va rog eu mult,, si daca puteti sa-mi spuneti cite ceva de mobilele blackberry!

Răspuns Câştigător
| vlaaddd a răspuns:

Eu am Blackberry si nu sunt multumit.

Este pe vodafone cartela si nu pot folosii internet pe telefon deoarece nu exista setari pentru asemenea telefon.
Poti avea internet doar printr-un abonament special foarte scump si cu o banda foarte mica.
Bateria tine putin, piese de schimb nu gasesti, trackball-ul o sa se strice.

Fara internet, Blackberry este praf.

2 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> nokia, si cauti acolo tipul de telefon, vorbesc aia care sunt in domeniu despre ele...

gasesti si blackberry da nu stiu la ce categorie sunt incluse :)

| vivalavida a răspuns:

Http://poze.anunturigarla.ro/......bb3c19.jpg uite asa arata nu e fain dupa parerea mea... mai bine iti iei un blackberry sau un iphone :p