| QweRty777 a întrebat:

Salut, nu imi merge intermetul prin router, pe direct din modem in pc merge, dar din modem in router nu merge...Imi puteti spune exact pasii pe care trebuie sa ii fac ca sa functioneze?

Răspuns Câştigător
| Nicky29 a răspuns:

Ori cât te chinui nu o sa reușești singur.E din cauza la adresa mac care trebuie clonata în setările roter.Eu am avut aceiași problema și am sunat la ei sa vina sa mi-l facă.E ceva de la ei nu de la tine fac chestia asta sa prevină sa dai internet la tot blocul.

4 răspunsuri:
| dalexbun a răspuns:

Configureaza routerul in internet explorer, va merge

| QweRty777 explică (pentru Nicky29):

Eu am intrat aici la network setup si am dat clone MAC, pot sa mai fac cv sau trebuie sa sun la ei neaparat?

| Nicky29 a răspuns (pentru QweRty777):

Dacă nu iti merge după ce ai dat clone mac trebuie sa suni, eu am net de la next gen și mereu pățesc la fel ca și tine cand îmi schimb routeru

| QweRty777 explică (pentru Nicky29):

Da dar eu nu l-am schimbat... dintr-o data nu mai mergea...ms de ajutor