| CorNNeL a întrebat:

Salut, nu mai merge youtub-ul la orice videoclip zice Video unaviable si arata ceva de genu ca la telefon dar e pe calculator, ce poate sa aiba?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Reconsidera si varianta de a-ti reinstala si browserul. Eventual goleste-l pe cel actual de absolut tot: cookie-uri, istoric, cache, parole si username-uri salvate, etc.

Pe langa asta, mai sunt si anumite programe care pot impiedca functionarea corecta a YT-ului. Poti avea programele astea prin PC. Intra in Control Panel -> Uninstall a program si dezinstaleaza tot ce ti se pare ca nu ai nevoie, gen toolbal-uri pentru browsere, addons-uri la browsere inutile, etc.

Daca vrei si ceva suplimentar, descarcati MalwareBytes si da o scanare rapida PC-ului. Sterge tot ce gasesti.

6 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

De obicei eroarea respectiva apare cand nu ai Adobe Flash Player instalat SI PORNIT. Incearca sa-l reinstalezi. O alta solutie ar fi sa stergi cookie-urile din browser.

Ai mai putea sa intri aici: https://www.youtube.com/html5 si sa vezi daca e ceva bifat cu un X rosu, sau ceva de genul.

| CorNNeL explică (pentru miTzuliK93):

Http://s3.postimg.org/7cpmotvc2/Snapshot_2014_04_27_103854.jpg Uite cum arata si am incercat SA instalez adobre flash player degeaba. ce ar putea sa aiba

| miTzuliK93 a răspuns (pentru CorNNeL):

Ai incercat sa verifici cum merge si de pe alt browser?

| CorNNeL explică (pentru miTzuliK93):

La internet explorer merge, dar ce are de pe firefox nu merge?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru CorNNeL):

Reconsidera si varianta de a-ti reinstala si browserul. Eventual goleste-l pe cel actual de absolut tot: cookie-uri, istoric, cache, parole si username-uri salvate, etc.

Pe langa asta, mai sunt si anumite programe care pot impiedca functionarea corecta a YT-ului. Poti avea programele astea prin PC. Intra in Control Panel -> Uninstall a program si dezinstaleaza tot ce ti se pare ca nu ai nevoie, gen toolbal-uri pentru browsere, addons-uri la browsere inutile, etc.

Daca vrei si ceva suplimentar, descarcati MalwareBytes si da o scanare rapida PC-ului. Sterge tot ce gasesti.

| vladv26 a răspuns:

Sterge tot istoricul si toata memoria ce a fost salvata in browser,