| MINETROOK a întrebat:

Nu pot instala nimic pe PC (un i5 su o placa video GTX 750 Ti cu windows 8.1). Am incercat cu Chrome care nu porneste decat cu Run As Administrator (installerul) si cand sa se instaleze imi scrie "On your marks" si se inchide. La fel si cu Task Manager se deschide numai cu Run as administrator. Nu stiu ce se intampla dar nu as vrea sa reinstalez windows.

1 răspuns:
| asiatycul a răspuns:

Zi-mi unde stai ..aruncal pe geam sa vin acolo. apoi iti reinstalez eu win pe el ca totul sa fie normal. apoi iti cer banii pe el si tu ma platesti pentru toata prostia ta!