| XxP6N1H3RxX a întrebat:

Nu pot sa imi conectez tableta la stick, am cablu otg.

Credeti ca ar trebui sa imi iau un cablu mai performant?

Marca tabletei este: Allview speed city

Cablul otg nu este de la tableta aceasta este de la cea veche, si este mai putin performanta tableta.

Multumesc anticipat‼!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform emag.ro, de unde te puteai informa şi singur, modelele de stick compatibile cu tableta respectivă sunt E180, E122-1, E1750, MF637, MF662, E169, E261, MF691, MF190. Dacă nu ai unul dintre modemurile de 3G de mai sus, nu te vei conecta pe ea, sau va trebui să cauţi să vezi dacă există un driver pentru Android corespunzător modemului de care dispui.

| XxP6N1H3RxX explică:

Angel eu nu vreau sa conectez modem vreau sa conectez stick.Si multumesc pentru incercare dar stiu deja de modemurile care sunt compatibile!

| Madalin_Radu_1987 a răspuns:

Exista posibiliatea sa nu fie compatibil cablul cu tableta...ce tableta ai mai avut?

| XxP6N1H3RxX explică (pentru Madalin_Radu_1987):

Jaytech PID 7901

| Madalin_Radu_1987 a răspuns (pentru XxP6N1H3RxX):

Incearca un alt cablu... daca gasesti de la cineva cu tableta Allview