| HardCore7750 a întrebat:

Salut, Nu stiti vreun program cu care sa pot scoate toate pozele din care e facut filmul poza cu poza(un film e facut cu 24 poze secunda sau depinde de camera video) si eu vreau sa am toate pozele alea
FUNDA pentru cel mai bun program

Răspuns Câştigător
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Nu cred ca exista astfel de program, dar poti pune foarte frumos pauza pe videoclip si sa faci un Print-Screen unde vrei sa scoti poza.

2 răspunsuri:
| SskorpyonN a răspuns:

Photo recover dar e vechi si nu stiu sigur daca se mai poate da jos. straight face