| an0n1m346 a întrebat:

Nu stiu ce are pcul meu dar nu imi merge nimic: nici powerpoint nici Microsoft office nimic.Imi merge decat wordpad atat.

De la ce ar putea fi?

Le instalez dar nu merge sa intru in ele sau imi da o eroare la instalare cum ca ar fi deja instalate.

Ps:Folosesc windows 7 si este un pc destul de bun.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Iti apare eroare deoarece probabil au fost instalate si nu au fost dezinstalate ci numai sterse (asa cum fac majoritatea). Du-te in start-all programs si vezi daca le gasesti.
(Microsoft Office). Du-te in control panel si vezi daca e acolo. Daca nu le ai in niciun loc, nu ai ce face decat sa instalezi sistemul. E foarte greu sa stergi Office din registrii windows-ului.