| nashu40 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla dar nu primesc mail-urile trimise pe adresa mea. Am facut proba cu o alta adresa, am trimis si nu a ajuns. Mi-a venit acel raspuns automat cu "failure notice". Stie cineva sa-mi spuna de ce? M-am uitat prin setari si nu mi s-a parut nimic anormal. Va rog sa-mi spuneti ce pot face sau ce sa modific la setari ca sa primesc mail-uri.
Multumesc anticipat si toate cele bune!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia cu failure notice apare atunci cand nu introduci corect adresa de email. Verifica ce email ai si trimite corect, inclusiv yahoo.com sau altceva.