| BuGsstormbunny a întrebat:

O banda fitness Xiaomi Mi Band 4 conectata prin aplicatia MiFit cu telefonul(prin Bluetooth) functioneaza daca telefonul nu e aproape?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ea functioneaza chiar daca nu este conectata cu telefonul. In momentul cand esti la mai putin de 10 metri de telefon, se conecteaza si poti vedea datele de pe bratara, in aplicatia de pe telefon.

| sierra1 a răspuns:

Funcționează local până la 20 zile

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Brățara funcționează, dar datele se actualizează în aplicație doar când pornești bluetooth-ul.