Întrebare recomandată | DDX99 a întrebat:

Salut.O intrebare despre facebook cum fac sa nu arate anul nasteri pe facebook nici atunci cand e ziua mea de nastere sa nu scrie cati ani am implinit.

5 răspunsuri:
| Pozitivciik a răspuns:

Https://lh6.googleusercontent.com/......titled.png

uite aici si vei vedea cred ca asa!
Succes!

| faramatania a răspuns:

Intri pe cont,dai click pe actualizează informațiile,iar apoi în următoarea fereastră deschisă la "informațiile de bază"dai click pe editează,iar aici ai în dreapta și butonul pentru public, prieteni, etc.dai click pe săgeata de lângă aceste opțiuni, faci setarea care-ți convine, dai save și atât.

| Razvanp69 a răspuns:

Dai pe prfilul tau dupa intri la about/despre dai la informatii de baza ->editeaza si selectezi acolo Show only month& day on my timeline si dupa dai save

| perfectsmile12345 a răspuns:

Intri la setari, si acolo iti scrie : show me month day on my timeline si tu il debifezii si atunci merge.

| Ravash_Mihai_1993 a răspuns:

La setari