| IchigoWolf a întrebat:

O intrebare legata de ipod Apple Classic 30gb. Nu aveti habar cum se incarca? E ca alte ipod-uri, adica atunci cand e conectat la cablul de date de calculator, se incarca automat? Sau are vreun fel de incarcator special T_T?

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| nosferatu a răspuns:

Si eu am ipod classic de 80. ii pui cablu de date in el conectezi la pc si se incarca automat nu mai trebuie sa faci nimic. asta daca nu ai incarcator. daca ai incarcator la fel faci ii pui mufa in el si se incarca.