| Alinu7 a întrebat:

o sa primesc un Nokia E66! oare e bun? pe mine ma intereseaza daca se aude tare big grin ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Cica nu se aude cine stie ce la nokia...cine ti-a zis tie? asttea is prostii.nokia sunt cele mai bune telefoane dar acum am auzit ca au trecut pe 2 ca Sony Ericsson is pe primul. mie una Nokia e66 mi se pare bunwinking

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/nokia_e66-2426.php, vindel si i-ati un span care se aude tare, daca nu vrei un tel care-i full option!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna. Din cate stiu, si din cate am auzit, la telefoanele Nokia nu se aude cine stie ce...Se duce banda, depinde cum il folosesti, bateria ca bateria... vorbeste 3-4 ore pe zi, muzica, una alta, te va tine bateria maxim 2 zile.happy