| Ovidiu a întrebat:

Salut oameni buni, ajutati-ma va rog, de ce nu-mi merge sa-mi ac tivez sony vegas pro; am in cercat si sony vegas pro 9 si 10 si vegas movie studio 9 si 10. Nu imi merge, imi zice "An error has enccoured when patching the file(s)." Acum 2 luni l-am instalat si mi-a mers perfect, dupa ce mi-am formatat pc-ul nu mi-a mai mers.
Ajutati-ma, dau funda celui care ma ajuta sa rezov problema asta; dau si doua daca se poate.

1 răspuns:
| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Salut oameni buni, ajutati-ma va rog, de ce nu-mi merge sa-mi ac tivez Sony vegas pro; am in cercat si Sony vegas pro 9 si 10 si vegas movie studio 9 si 10. Nu imi merge, imi zice "An error has enccoured when patching the file(s)." Acum 2 luni l-am instalat si mi-a mers perfect, dupa ce mi-am formatat pc-ul nu mi-a mai mers.

Ajutati-ma, dau funda celui care ma ajuta sa rezov problema asta; dau si doua daca se poate.