| Ovidiu a întrebat:

Cine imi zice si mie de ce nu merge sa-mi activez editorul video Sony Vegas Pro 9.0. Cand dau PATCH, imi aleg directorul corespunzator si cand sa dau OK imi spune ceva de genul: "An errors has enccoured when patching the file(s)." Am cautat sa vad daca programul ruleaza in background, dar nu am vazut nimic. Cum o rezolv? Am nevoie de un editor video neaparat.

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Am avut si eu programul ala pentru ca imi era foarte necesar. M-am inregistrat la ei si urmau sa-mi trimita un e-mail cu key-ul de licenta. Mi-au trimis e-mailul care continea orice altceva, numai key-ul nu...
Asa ca l-am avut doar pe o perioada de o luna.Am impresia ca, ori au eroare in program, ori nu sunt firma serioasa. Tu ai key-ul?