| LacramioaraBO a întrebat:

Salut happy Oare este cineva pe aici care stie sa lucreze in SPSS (analiza statistica) sau stie statistica si ma poate ajuta cu un design experimental pentru un studiu? Este vorba de un design unifactorial de tipul randomised-blocked design.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da.
Acel randomised design este Jenny from the Block.
Unifactorial, adica a primit Block pe Whatsapp, daca era Bifactorial, primea block si pe Whatsapp si pe Telegram.
Trifactorial era daca primea si pe Skype, insa cine dracu mai foloseste Skype cand trebuie sa faci si cont Microsoft in acelasi timp, ceea ce e un mare BS.

Deci analiza statistica cu privire la Skype e ca in curand, va da faliment.