| alex2009 a întrebat:

Salut Opera face o treaba foarte buna dar eu raman la mozila din cauza ca eu mai folosesc siteul www.ydetector.com si cand intru de pe opera pe acest site nu fuctioneaza in parametrii normali. Pe Mozila merge fara probleme are cineva idee de ce? Multumesc

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu zic sa folosesti Mozila. e mult mai bun decat opera happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Opera e destul de bun happy, Mozila n-am incercat.
Eu folosesc Internet Explorer. Incearca-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorul de randare e diferit. Opera e foarte strictă în ce privește standardele, pe când Mozilla mai lasă să treacă mici erori. Mie pe opera îmi mergea imvisible.info, încearcă pe ăla totuși;-)