| anonim_4396 a întrebat:

Salut.pagina mea de email se deschide aiurea. Cum rezolv asta, cine stie?

http://imgur.com/zHZOGky

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Curata datele browser-ului. Avand in vedere ca Opera a schimbat de ceva timp motorul de browsing cu unul de la Google, ar trebui ca si scurtaturile de taste sa fie aproximativ aceleasi cu ale lui Google Chrome. Apasa simultan CTRL + Shift + Delete, iar din pop-up poti curata datele browser-ului. Poti pastra parolele salvate, istoria descarcarilor, daca vrei. Important este sa cureti cache-ul si cookie-urile. Incearca. Sper sa functioneze.

| anonim_4396 explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Multumesc,rrezolvasem intre timp.Ne placerea era din cauza ca eram pe mess si pe telefon si pe laptop si dupa o saptamana de conectari pe doua dispozitive deodata imi face asta.

1 răspuns: