| anonim_4396 a întrebat:

Salut,pe configuratia urmatoare ce fel o sa mearga jocuri si in general cum se misca un pc cu sistem de operare windows 7 ultimate-amd athlon 64 x2 dual core processor 3600+,2, 01 ghz,2, 5 gb ram, placa video nVIDIA 256 mb

3 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Jocurile or sa iti mearga binisor dar nu ultimele jocuri, ai placa video mica,

| Petryk89 a răspuns (pentru tr3ig):

Scuze placa video e de 512 mb asa scrie la dx diag

| Petryk89 a răspuns:

Referitor la placa video, pe ea scrie ca e de 256 si cand dau la dxdiag, la display imi spune ca e de 512mb