| slow0 a întrebat:

Pe facebook cand te uiti pe peretele unui prieten si scrie ca e urmarit de un nr de persoane, inseamna ca e urmarit de persoane care nu le-a dat accept?

Răspuns Câştigător
| CeVorbestiMa a răspuns:

Exact

5 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Nu, poti urmari chiar si daca e in lista ta de prieteni.

| Krixxus a răspuns:

Da

| Kampion a răspuns:

Acei urmaritori a dat accept la acel prieten care se apasa automat pe butonul urmariti. Funda

| Mariuca_Maria_1974 a răspuns:

Da. Dar nu chiar. Adica uneori poti sa fi prieten cu el si sa nu-i urmaresti activitatile. Pentru ca daca i le urmaresti, fiecare postare a lui iti va aparea tie la noutati.