| LiLlYAnNe a întrebat:

Pe www.piczo.com cum sa imi fac un blog/site.Imi arata sa scriu numele.Il scriu dar apoi nu stiu ce sa fac :(. Help me please!

5 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Incearca mai bine sa iti faci blog pe un site romanesc. detalii - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/

| Carouri a răspuns:

Daca vrei un blog iti recomand: www.wordpress.com!

| LiLlYAnNe explică:

Gata.Am inteles.Multumesc de raspunsuri.

| Lumynyzza a răspuns:

Scrii numele tot ce iti zice... apoi ai o casuta care scrie ceva cu terms daca le accept dai click pe el apoi dai login

| george1 a răspuns:

Salut! Am inceput sa fac un site pe piczo dar nu prea ma descurc...Adica nu stiu cum sa pun muzica de downloadat... Daca stie careva ajutati-ma si pe mine mihai94_george@yahoo.com Pliss