| Yellow94 a întrebat:

Salut, pentru cei ce se pricep in placi video, am si eu o intrebare. In MSI afterburner si in alte programe de controlat viteza coolerului placi, sare mereu la 100 %
Adica, daca e setat automat pe 28 % si vreau sa maresc la 30 %, nu stiu din ce motiv se duce la maxim. Face asta de fiecare data si-n fiecare program. Cum pot sa remediez problema?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| BadBoy1998 a răspuns:

Nu se poate remedia asta, este o protectie in placa video care nu te lasa sa maresti puterea