| Andrei051 a întrebat:

Pierd documentele daca resetez windowsul?

5 răspunsuri:
| DanutsZaa a răspuns:

Nu ai cum sa pierzi, o sa ajungi la un pas unde iti cere ce partitii sa formatezi, iti bagi documentele intr-una si le formatezi pe celelalte!

| pozeanimate a răspuns:

Intrebarea nu este corecta
dar raspunsul este ca DA

| tr3ig a răspuns:

Daca reinstalezi nu daca reseteziwinking. daca ai doua partitii si muti documentele toate pe partitia pe care nu este win nu le pierzi. dar daca ai o singura partitie sau nu mutit documentele de pe partitia cu win atunci fa-le cruce. cica ar fi niste programe prin care sa recuperezi fisiere chiar si dupa formatare dar nu stiu ce sa iti zic nu am folositwinking

| Yumeno a răspuns:

Nu se sterg ele singure...o sa te intrebe la un moment dat daca vrei sa formatezi vreo partitie. Dar vezi sa nu fie pe partitia pe care e si win

| Andrei051 explică:

Deci... daca am windowsul in C iar documentele in D nu se pierd ( scuze dar nu ma prea pricep cu calculatoarele).