| anonim_4396 a întrebat:

poate sa imi spuna cineva daca se merita sa imi achizitionez un Allview X2 soul? :, ca tot am auzit ca telefoanele de la Allview sunt naspa, si ma ingrijoreaza faptul ca are prea multe nuclee si cam putina memorie ram

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai auzit prost! Eu am P5 Quad si merge impecabil!

| Jipa95 a răspuns:

X2 soul dupa parerea ta este un telefon naspa? Uita-te ce procesor are, uita-te cata mamorie ram are. Nu ai sa vezi aplicatie pe el sa-ti sacadeze.

| Treistariustar a răspuns:

Da se merita si eu vreau sa mi-l cumpar acum de bf http://bit.ly/114BFgK