| DeeaPuff a întrebat:

Am auzit ca la RCS-RDS mai nou vand telefoane ce lista de telefoane au? Daca tot suntem la capitolul telefoane ce ziceti de Allview V1 Viper S si de Allview x1 soul, care credeti ca este mai bun? Am auzit ca Allview x1 soul nu are loc pentru. card de memorie este adevarat? Dau funda

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Clar x2 soul. Chiar daca are numai 16gb memorie interna, fara card, nu cred ca-l vei umple asa usor si in final mai poti sterge din ce nu-ti mai trebuie, pentru procesorul puternic, se merita. Pe locul 2 ar fi x1. Nici procesorul quad-core nu e de lepadat, dar castig inca 16gb de memorie. Eu personal as merge pe x1. M-as simti mai bine cu 32 gb, dar depinde ce vrei tu.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Uite lista de telefoane:
http://www.rcs-rds.ro/telefoane-mobile
"Soul" nu are card, dar la ce-ti trebuie daca memoria interna e de 32gb.

| DeeaPuff explică (pentru horia2012):

Si crezi ca e mai bun decat Viper S? Dar de X2 soul ce zici? Care merita cumparat, dintre cele trei?

| horia2012 a răspuns (pentru DeeaPuff):

Clar x2 soul. Chiar daca are numai 16gb memorie interna, fara card, nu cred ca-l vei umple asa usor si in final mai poti sterge din ce nu-ti mai trebuie, pentru procesorul puternic, se merita. Pe locul 2 ar fi x1. Nici procesorul quad-core nu e de lepadat, dar castig inca 16gb de memorie. Eu personal as merge pe x1. M-as simti mai bine cu 32 gb, dar depinde ce vrei tu.