| ButelieCuPetrol a întrebat:

Pot rula gta 4 pe urmatoarea configuratie:
Placa video:Ati radeon HD4650
Ram:2gb
Processor:Amd Semrpon 1.8 Ghz
Service pack 3
Ultimul patch
la low settings macar?

5 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Nu cred. 1. 8Ghz hmmm... chiar de-ti merge, va avea un lag infernal si-ti va sacadi calculatorul

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Hmmm.sa zicem ca ar trebui sa mearga.dar e cam slab procesorul totusi...si vechi.si mai ai si service pack 3.care nu e prea buna treaba.pe asta nu merg asa bine jocurile.toate jocurile din lumea asta intreaga, ruleaza cel mai bine pe windows sp2.si atat

| ionuutzuu a răspuns:

Nu, de ce? Pt. ca ai un procesor single core.

| diannna38 a răspuns:

Nu marge pentru ca ai placa nu prea buna trebuie sa o mai maresti un pic cu ghz cam 4.3

| rareslord123 a răspuns:

Nu merge !