| ManoleAlin1990 a întrebat:

Salut prieteni! am o intrebare ce vreau s-o rezolv, acum o saptamana, doua, aproximativ laptop-ul meu a inceput sa imi faca "fite" de exemplu daca ma uitam la un vide pe YouTube ecranul se facea rosu si cu patrate negre si se dadea restart si aparea eroarea aia albastra, am dezinstalat driverul si acum merge, dar fara driver video nu jocuri straight face si acum nici nu mai merge sa-l instalez, rog seriozitate, va rog, ajutati-ma, PS : am incercat sa reinstalez si alte windows-uri.

1 răspuns:
| BTWIN a răspuns:

Reinstaleaza windowsul.sau poti incerca sa instalezi Driver Genius.E un program care iti scaneaza pc-ul si iti spune de ce drivere ai nevoie.Mai mult daca esti de acord, ti le descarca el de pe site-urile oficiale ale producatorilo.E bun si pentru update-uri.