| catalin221997 a întrebat:

Salut prieteni am uitat parola de la id si nici datele nu le mai stiu ma poate ajuta cineva dau funda

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai uitat datele, nu are cine, cu ce si cum sa te mai ajute.Iti faci alt id.
Bafta! (si daca stiai datele era imposibil de recuperat daca nu aveai email alternativ)

| tteo92 a răspuns:

Daca nu-ti mai stii datele cu care ai facut id-u', poti sa-ti iei adio de la id-u', trebuie sa-ti faci altu', ala nu ai sa mai poti recucupera.