| georgianaelena12 a întrebat:

Salut, prieteni! Am un id mai vechi si mi-am uitat parola si mi-am us niste intrebari acolo(stiti voi)si acum nu mai stiu ce am raspuns.Ma poate ajuta cineva sa-mi recapat parola?

2 răspunsuri:
| andreea25red a răspuns:

Daca stii toate datele pe care leai folosit la crearea id ului atunci e simplu.cand vrei sa intrii pe messenger scrii doar id ul apoi selectezi de jos de unde scrie :mi-am uitamt parola sau :i forget my password. apoi urmezi cei trei pasi si gata ai oo parola noua

| alidod a răspuns:

Cordon Bleu... Pai e simplu (Poate) : Mai întâi trebuie să te asiguri că la creerea id-ului ţi+ai pus Adresa de Email (A mea e morosan.alina@yahoo.com) si apoi dacă există butonul,, Mi-am uitat parola" ar trebui să dai pe el... Si îţi va trimite noua parolă (Sau vechea parolă) pe Email, O zi bună! P.S. Răspunsul meu e valabil numai dacă Id înseamnă Cont