| octav005 a întrebat:

Salut prieteni. am vazut recent intr-un targ un mouse Logitech cu bluetooth. cu sigla bluetooth pe el, fara adaptor. propietarul mi-a spus ca nu trebuie adaptor ca se conecteaza direct, exemplu laptop. si vreau sa va intreb daca se poate conecta la PC fara adaptor. TIn sa precizez ca detin un bluetooth usb dar pentru transfer de date din Pc in telefon si invers. SE poate conecta la acel adaptor? s-au trebuie acel adaptor special pentru mouse?

2 răspunsuri:
| octav005 explică:

Da. Ca nu ma pricep. Acel mouse cu Bluetooth are și adaptor? As vrea sa îl conectez la un TV de exemplu

| Cillix a răspuns:

Daca am inteles bine tu vrei sa conectezi un mouse cu un alt adapto bluetooth nu cu cel original, dar nu ai putea sa conectezi mous-ul direct prin bluetooth-ul de la PC? (adica sa incerci, incaz ca nu am inteles imi cer scuze)