| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni. Care este diferenta între cele doua ceasuri de Apple watch 3, 42 mm (GPS) și de Apple watch 3, 42 mm (GPS+Cellular) și ce înseamnă cellular? Ca de vorbit pot vorbi și de pe Apple Watch 2, 42 mm pe care deja îl dețin.

Răspuns Câştigător
| teajutcumpot a răspuns:

Da, pai pentru cele cu GSM nu trebuie sa fii in raza de actiune a bluetooth-ului. ex iesi la alergat si iti lasi telefonul acasa dar daca te suna cinvea poti vorbi la ceas.

4 răspunsuri:
| teajutcumpot a răspuns:

Salut, inseamna ca poti vorbi de pe el fara sa ai telefonul la tine.

| Saveluc a răspuns (pentru teajutcumpot):

Salut. Asta pot face cu toate Apple watch-uri.

| teajutcumpot a răspuns (pentru Saveluc):

Salut, nu chiar, la cele fara gsm daca nu ma insel, trebuie sa fii in raza de actiune a bluetooth-ului.

| Saveluc a răspuns (pentru teajutcumpot):

Da. Desigur ca trebuie sa fiu in raza Bluetooth-ului