| uSur3Lx a întrebat:

Salut Prietenii, Poate multi dintre voi ati patit aceasta problema."Cand intrati pe "Yahoo Messenger" si vreti sa vorbiti si dvs. cu cineva nu mai raspunde...asa credeti dvs. dar Faza este ca, nu mai apar celor care vb. dvs. cu ei pentru ca s-au stricat niste chestii prin Calculatorul dvs." Si am eu solutia cum sa rezolvati aceasta problema prin 3 pasii "si merge 100%winking"Sa va arat!
>1.Start--Run si in "Run" scrieti asa "regsvr32 jscript. dll" dupa da-ti ok si dupa iar ok
>2.Start--Run si in "Run" scrieti asa "regsvr32 vbscript. dll" dupa da-ti ok si dupa iar ok
>3.Start--Run si in "Run" scrieti asa "regedit" dupa da-ti ok si ati intrat in Registry Editor, acum intrati in >>>>HKEY_CURRENT_USER--Software--Microsoft--Windows--Current >Version--Internet >Settings--Zones si ducetiva cu click dreapta pe Zones si da-ti delete si dupa iesiti din Registry Editor si gata... dar nu trebuie sa da-ti Restart la Calculator."daca aveti nevoie de ceva.add:asu_pgl2012@yahoo.com.Succes!

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

@aSu: bai aSu, nu a zis nimeni ca esti prost...dar asta a fost o eroare din messenger si cand s-a intamplat asta a fost o chestie in masa, multi au vb pe net de treaba asta si chiar daca scrii pe google, vum ai gasit.
Treaba e ca, aici u trebuia sa pui intrebare nu sa spui ceva ce ai aflat, ce ajuta pe alti sau nu stiu ce ai vrut sa faci.

Zic si bravo, ca vorba ta nu o stiu multi, dar nu isi avea rostu...sincer mai bine scriai asta pe un blog si posta-i link-ul aici.

Nu cred ca te-am jignit cu ceva pe tine, ce ai zis tu despre mine cu "nu esti singurul Expert." chiar m-ai jignit, nu sunt expert dar cum am zis...toata treaba se stia deja, o cautare pe google si o afla.

@AdySnaP-o data trebuie facuta, daca se repeta eroarea, o mai faci o data

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

laughing)e fumata treaba, stiu toti de ea

| Bybanu a răspuns:

@aSu: imi pare rau pentru bunicul tau si inca o data scuze.

| uSur3Lx explică:

Mi-ai luat chefu...eu am vrut sa ajut.nu sa-mi zici tu mie "e fumata treaba, stiu toti de ea." poate uni nu stiu chestia asta te-ai gandit?
nu esti u singurul Expert dupa planeta puteai sa faci un efort sa zici macar "Bravowinkingsau ceva de genu...dar ce sa mai zic eu sunt prost ca ma bag si eu in treaba ca prostu.

| uSur3Lx explică:

@BybanuJunior sry mane, dar n-am vrut sa te jignesc prin a zice "nu esti singurul Expert." Eram si eu nervos imi decedase bunicu.sad

| uSur3Lx explică:

@BabyanuJunior tenx:X n-ai pentru ce sa-ti ceri scuzewinking...

| AdySnaP a răspuns:

Ma uite ca eu chiar nu stiam chestia asta da trebuie sa o fac de fiecare data cand deschid PC?