| mihnea77 a întrebat:

Salut
Problema este in felul urmator: cand doresc sa ma uit la un clip indiferent de site marime sau rezolutie mi se blocheaza imaginea timp de 5 secunde din 5 in 5 secunde... faza e ca sunetul nu se blocheaza odata cu imaginea. Si chestia care ma nemultumeste cel mai rau e ca asta se intampla doar pe Chrome...am incercat explorer mozila opera maxthon si rockmelt si pe ele nu am probleme..doar pe chrome. Are cineva idee de la ce e?

3 răspunsuri:
| anonymosul a răspuns:

Asa imi facea si mie, tot ce trebuie sa faci este sa schimbi widowsul nu sa il reinstalezi sa il schimbi cu altu
Sau asteapta cateva saptamani sa isi revin ala normal, eu am schimbat windowsul si am asteptat 2 saptamani

| gabrielsearch a răspuns:

Probabil merge Chrome prea greu la PC-ul tau! nu stiu!

| mihnea77 explică (pentru gabrielsearch):

Chrome ar fi ultimul browser care ar putea sa mearga greu de la pc...e unul din cele mai simple browsere chiar daca are unele bug uri. si laptopul meu dispune de destule resurse pentru a tine pe picioare mozila fara probleme deci chrome nu e consumator de resurse.