| Eueu111 a întrebat:

puteti sa imi recomandati un telefon care sa coste cel mult 700 lei la un abonament cosmote S? eu ma gandeam la Nokia lumia 800. astespt parereri si propuneri. funda

2 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Iti recomand de la Cosmote, la abonamentul cosmote S

Alcatel X Pop
Lg optimus l5 2
Lumia 800
Lumia 620
Desi Acatel X pop lumia 620 sunt cele mai bune pe partea de hardware

| C1PR1ONE a răspuns:

La Cosmote sau Germanos Alcatel One Touch X Pop e 649 de lei la liber happy Are display de 4.5 inch qHD, 4 GB memorie interna, 512 RAM, Android OS, v4.1.1 (Jelly Bean), Procesor Dual Core de 1GHz (clar ca pe 2 nuclee) Camera foto 5 MP, Filmeaza la 720@30fps, Bluetooth 4.0 with A2DP.Detin acest telefon si sunt foarte multumit de el