| qSt1le a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie o placa video buna pe socket AGP 8x? Am acest PC: Intel Pentium 4 2, 4Ghz, 1,5GB Ram.

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Foarte vechi PC-ul tau. Chiar daca iti cumperi o placa video mai mult de san andreas si fifa 2008 nu o sa iti duca.

Asta ar fi o placa video buna
http://olx.ro/......4Mfqe.html

| qSt1le explică (pentru Intruder19):

Placa video care mi-ai recomandato este compatibila cu Placa asta de baza:Gigabyte GA-81G1000-G?

| Intruder19 a răspuns (pentru qSt1le):

Placa este compatibila dar mai greu cu 720p pe youtube pentru ca ai nevoie de procesor dual core sa mearga ok.

| qSt1le explică (pentru Intruder19):

Poti sa imi zici un site care are placa asta video in Bucuresti?

| Intruder19 a răspuns (pentru qSt1le):

Modelul ala nu l-am gasit dar poti merge pe asta care e compatibila cu pc-ul tau si e putin mai buna.

http://olx.ro/......48vcY.html

| immaBeast a răspuns:

Depinde...ce jocuri ai vrea sa joci pe viitor?
Spune le ce vrei sa o folosesti mai mult.

| qSt1le explică (pentru immaBeast):

YouTube in 720p FullSreen si jocuri cum ar fi GTA San Andreas, Fifa08etc...