| FaraSperantaSEN a întrebat:

Salut, Puteti sa`mi spuneti si mie unde pot gasi telefonul Alcatel One-Touch 983?
un site romanesc.

4 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Cred ca numai pe Okazii mai gasesti. Nu o fi mai bun un Alcatel One Touch ULTRA 995? http://www.clickshop.ro/......abonament/
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5139&idPhone2=4661

| FaraSperantaSEN explică (pentru JustCosmin):

Pe mine ma intereseaza doar Alcatel ot 983 si il vreau nou nu sh

| Ovidiu_Enrico_1998 a răspuns:

Nu! Te contrazic. Cele de pe okazii sunt falsuri si sunt bisnitari si te fraieresc! mai bine iei dintr-un ziar din orasul tau si asa poti sa il si verifici daca este in stare buna. bafta! funda

| JustCosmin a răspuns (pentru Ovidiu_Enrico_1998):

Nu neaparat. Daca se uita dupa vanzatori care au calificative bune, nu prea are cum sa dea de tepari. Plus de asta, daca gaseste vanzator din acelasi oras, poate proceda la fel cum ai spus tu cu ziarul.winking

Ca un L.E: Vad ca nici pe Okazii nu mai este.