| BLADE98 a întrebat:

Salut recent am schimbat windowsul de la xp la windows 7, dar a aparut o problema dupa ce fac restart la calculator sunetul apare abia dupa vreo 2 minute care ar putea fi problema?

P.S.-nu imi spuneti sa instalez draiverele ca am incercat.Si va rog spuneti-mi o solutie buna nu imi spuneti ca am calculatorul vechi sau "greoi".

Eu am facut ceva schimbari in BIOS ar ptea fi aceasta problema?

1 răspuns:
| Nustiucinece a răspuns:

Salut nu am mai intalnit problema asta ma gandesc ca poate ti se porneste cam greu programele si de asta.