| denisTiky a întrebat:

Salut, recent mi-am cumparat un Samsung galaxy fit si dupa vreo saptamana de folosinta am observat un surub din cele 4 ca se destranse putin. Am incercat sa il strang inapoi dar e un surub ciudat in forma de y, nu am surubelnita de aia si plus ca e foarte mic. Cu ce as putea sa il strang sau unde gasesc de cumparat ceva set ieftin de surubelnite din alea, probabil ca o sa am nevoie de ele doar pentru surubul acela. Chiar nu l-as da la garantie, dureaza mult pana il aduce si as vrea ceva rapid pana nu sare de tot sa il pierd.

Asa arata surubul: https://imgur.com/a/1ZOf2vS

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai inventat un nou cuvant? „Destranse"?
Incearca cu o surubelnita mica, dreapta obisnuita, care intra acolo. Se va strange.

| roxyroy a răspuns:

Numai sa nu fie ceva in neregulă cu telefonul adica piese schimbate in el