| Florinyo03 a întrebat:

Salut recent miam luat o carcasa pc Segotep si as vrea sai pun mufele de la carcasa la placa, si nustiu cum placa de baza se numeste P4M900T-M2 cine stie dau funda!?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Stie producatorul, scrie in manual! Vezi ca s-a inventat cratima, foloseste-o!

| Jipa95 a răspuns:

Sunt mufele de la front panel, iar ele de obicei se conecteaza pe marginea placii de baza. Ca sa nu ma lungesc cu vorba, uite aici un mic tutorial care iti explica mai pe indelung : https://www.youtube.com/watch?v=GN3MIiX0oAc