| Catalinlupu23 a întrebat:

o aplicatie in care sa repete o inregistrare facuta de mine acum 2 zile?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa pui inregistrarea aia ca sunet de alarma sau ca sunet la un "reminder" in calendarul telefonului la orice ora vrei tu si de oricate ori vrei tu.

Iar chestia cu 2 zile, poate sa fie si de 1 saptamana, nu are relevanta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ti trebuie mai exact? Sa repeti inregistrarea audio adica dupa ce se opreste sa inceapa iar? Program ca audacity (ca atunci cand dai copy paste la text dar sa dai la audio), asta vrei?