| AydarTwist a întrebat:

Să zicem că îmi fac un abonament de telefon în afara țării de exemplu UK și după un timp nu-l plătesc. când mă întorc în țară pot să îmi facă ceva sau doar când mă întorc înapoi în UK? Adică imi vin plicuri acasă în România sau doar în UK.Care ar fi diferența dacă îmi fac un abonament de telefon în țară adică în România sau în străinătate adică în UK.Dau Funda la un răspuns concret.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu esti primul romanas care vrea sa dea tepe prin UK, daca ei considera ca merita efortul sa isi recupereze banii te vor cauta

| mgtow a răspuns:

Pana in martie 2019 pot sa te caute dar dupa brexit nu le va fi usor. Nu au cum sa stie unde esti indiferent ca se acumuleaza datoria la ei iar dupa 5 ani prescrie, dispare ca si cum nu ai avut-o deloc. In caz ca te intorci si iti faci abonament la orice companie de mobil te vor prinde

| addy200 a răspuns:

Vin după tine în România. Te vor căuta cu Interpolul și după pe arestează. Nu te juca

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru addy200):

Buna gluma cu interpolul. sperie l si tu macar cu lucruri realiste

| addy200 a răspuns (pentru suntserios):

Am încercat măcar laughing