| ゼロの a întrebat:

Salut.Scuze daca am gresit categoria.Am reinstalat windows 7 si nu imi mai merge sa instalez java si alte programe imi zice asa:
"This installation package could not be opened.Verify that the package exists and that you can access it, or contact the application vendor to verify that this is a valid Windows Installer package."
Am incercat si cu altele, dar tot asa imi zice, am facut tot ce scria pe site ca se face, dar tot nu imi merge. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| ゼロの explică:

Am avot acele apliccati tot pe acest pc tot pe win 7 si mergeau.dar nu mai stiu ce drivere aveam.

| cristinel11 a răspuns:

Pai windows 7 e prea nou pentru aplicatiile tale ...incearca altele mai noi.