| Paulicass a întrebat:

Salut, se merita un MP4 E-Boda Wygo Live 2 gb cu casti incarcator cablu de date si bonus boxe portabile eboda la 50 lei?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se merita.Depinde si de performantele lui.Este la mana a doua.Totusi cam prea frumos.

| JustCosmin a răspuns:

Pretul este ciudat de mic, sigur trebuie sa aiba ceva defectiuni, pixeli morti sau probleme de soft. Nu este un player stralucit nici nou, dapai SH, asa ca ai grija pe ce dai banii.

| Spaz472 a răspuns:

Da, nu e rau deloc. Eu zic ca se merita! Succes!

| Andrei4Lol a răspuns:

Da

| kyte a răspuns:

Numai boxele portabile fac 50 lei.acuma depinde si cat il tine bateria dar se merita

| trema89 a răspuns:

Daca il cumperi pentru tine sa il pastrezi se merita, daca vrei sa il vinzi pe urma mai scump, nu chiar!

| trema89 a răspuns:

Da

| Deniiss2017 a răspuns:

Depinde cat tine bateria, sincer merita!