| andrei2097 a întrebat:

Se merita sa dau un S4 pe un S3 (incarcator,cablu de date, casti)+150 de lei?

Răspuns Câştigător
| TZu_Gaby_1911 a răspuns:

Nu merita sa dai s4 pe s3 pentru ca s4 are valoarea de 700/800 lei si s3 are 250/300 + ca s4 e mai bun decat s3.
Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită schimbul!
Galaxy S4 este mai performant decât acel S3, mai nou şi diferenţa respectivă este prea mică.

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu se merită. S4 e mai bun.

| Vlad_Bogdan_2001 a răspuns:

Nu se merită, un S3 la mâna a două costa 350-400 de lei max, uitate pe site-uri de anunțuri. Eu am avut S3 până acum O lună și când voiam să-l schimb cu un S4 toți cereau 300 de lei diferență, chiar mai mult... Până la urma l-am vândut și mi-am luat S4 dar O săti pară rău dacă îl dai pe un S3 cu 150 de lei... Oricum alegerea ta dar mai bine te mai gândești...