| XSmokerxx a întrebat:

Se poate crea un driver CD\DVD cu nero(express, burning rom etc.). Pentru a va da mai multe detalii luati ID-ul meu de mess geo_remus2000

9 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

La ce te referi? ca nu inteleg.

| XSmokerxx explică (pentru petrica1111):

Stii cand intri la m computer si iti arata folderu C D E F G? Ei ai acolo inca 2 sau o partiti(un del de folder)in care scrie CD drive DVD drive.

| petrica1111 a răspuns (pentru XSmokerxx):

Aaa.Man, tu vorbeste despre drive-ul virtual.Aha.Ok stiam asta. Ms oricum.

| XSmokerxx explică (pentru petrica1111):

Ce?! Pentru ce multumesti?! Si cum adica stiai asta?

| petrica1111 a răspuns (pentru XSmokerxx):

Stiam ca poti face un virtual drive cu nero, mai exact cu nero image drive.

| XSmokerxx explică (pentru petrica1111):

Imi dai si un link te rog?

| petrica1111 a răspuns (pentru XSmokerxx):

Cu ce?

| XSmokerxx explică (pentru petrica1111):

Cu nero image drive.

| petrica1111 a răspuns (pentru XSmokerxx):

Pai nero image drive este in pachetul Nero 7 Premium, pe care trebuie sa il cumperi.