| Bullseye1 a întrebat:

Salut, se poate înlocui monitorul de calculator cu un televizor nu cu multi inch philiphs plasma, adică sa aibă aceleași atribuții ca la un monitor, dar sa nu ma doară ochii?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Da se poate, ai nevoie doar de cablurile si respectiv adaptoarele necesare.

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Nu inlocuii cu un tv.Cauta un monitor.Este o diferenta foarte mare intre monitor si tv.Stand asa de aproape de un tv o sa iti strici ochii si o sa apara in timp dureri de cap.Cat despre ce ai intrebat ai nevoie de cablu hdmi si o placa video adecvata

| K0sti a răspuns:

Invata intai care e diferenta intre plasma si LCD! Plasmele au alta destinatie, mai exact aia de tv, nu de monitor! S-ar putea sa nu-ti placa rezolutia!