| Stefan2341 a întrebat:

Salut, sper sa ma intelgeti cat de cat. Vreau si eu un program de adaugat video-uri sa ruleze si imediat dupa video sa pun si cateva poze sa ruleze dupa video-uri, ajutati-ma va rog.

7 răspunsuri:
| CristianAndrei2016 a răspuns:

Sony vegas happy

| DumitruMarcel a răspuns:

Camtasia e gratuit (perioada de testare este de 30 de zile)

| Stefan2341 explică (pentru CristianAndrei2016):

Mersi frumos o să-l incerc

| Anton_Ecaterina_2002 a răspuns:

Viva video

| Iunix a răspuns:

Eu îți recomand două editoare video :
Nu o să recomand Sony Vegas pentru că l-am testa și eu și nu e chiar așa simplu, mai ales dacă ești începător.
Deci, dacă ești începător și vrei un program simplu și total gratuit îți recomand programul Movie Maker, îl găsești pe siteul celor de la Microsoft, cu acest program poți să creezi videoclipuri HD cu o calitate de 1080p.

Dacă vrei un program mai sofisticat, mai avansat dar foarte ușor de folosit cu o interfață simplă și prietenoasă îți recomand Power Director 15 Ultra. Acest program nu e free, nu e gratis, dar îl poți folosii timp de 30 de zile gratuit. Poți să creezi videoclipuri la o calitate de până la 4K ( 4096p ) dar pentru asta trebuie să-l cumperi, dar și în versiunea trial, de încercare pentru 30 de zile poți să creezi videoclipuri la o calitate HD de 1080p.

| 0765575758 a răspuns:

Intra pe Youtube si acolo este inregistreazate

Răspuns utilizator avertizat